Lenf Drenaj

Süre: 60 dakika

Vücut şekillendirme ve toparlama, zayıflama tedavisi, selülit tedavisi gibi birçok sorun için kullanılır. Lenf drenaj cihazı, vücutta beyaz sıvı dolaşımını hızlandırmaktadır. Vücutta biriken ödemin dışarıya atılmasını sağlar, özellikle varis giderilmesinde de kullanılır. Uygulandığı bölgede cilt kalitesinde düzelme, çevresel olarak incelme, deri ve deri altında sıkılaşma olur. Lenf drenaj bunun yanı sıra selülit tedavisinde de çok tercih edilen uygulamalar arasındadır.

Lenf Drenaj Kimlere Uygulanabilir?

Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar ve ileri derecede dolaşım bozukluğu sorunu yaratan rahatsızlığı olanlar dışındaki herkese uygulanabilir.

Lenf Drenaj Cihazı Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında, hamilelik sonrası oluşan varis, ödem (su toplanması) ve sarkıklıklarda ,kilo probleminde, selülit probleminde, lenf akımının düzenlenmesinde kullanılabilir.

Lenf Drenaj ile kaç kilo verebilirim?

Lenf drenaj tek başına kilo vermeyi sağlayabilecek bir cihaz değildir. Etkin olabilmesi için kilo verme veya bölgesel incelme programlarının içinde kullanılabilir.